کالاف دیوتی

رفع ارور تایم اوت (Loading Timeout) کالاف دیوتی موبایل

ارور تایم اوت (Loading Timeout) کالاف دیوتی موبایل

مواجه شدن با مشکلات در بازی های آنلاین یکی از دردسرهای اصلی کاربران و بازیکن ها هست که هربار با شکل و شیوه های جدید ظاهر می شوند اما یک نقطه اشتراک در بین تمامی مشکلات وجود دارد که یکی از آن ها قطع دسترسی کاربر به بازی به صورت چه موقتا و چه دائم است، حالا در بازی کالاف دیوتی موبایل پس از بن شدن اکانت کالاف، ظاهر شدن ارور تایم اوت حین یا قبل از شروع بازی است.

در جم کد برای شما کامل توضیح خواهیم داد که این ارور پر دردسر که در نهایت منجر به اتفاقاتی حین بازی می شود چیست و چرا ظاهر می شود و شیوه جلوگیری از بروز این ارور و همچنین دور زدن محدودیت آن را یاد بگیریم.

رفع ارور تایم اوت Loading Timeout کالاف دیوتی موبایل

قبل از اینکه کلا بخواهید شیوه های دور زدن این مشکل را یاد بگیرید ابتدا باید با این ارور کاملا آشنا شوید و بدانید که چرا و به چه دلیل ارور تایم اوت در کالاف ظاهر می شود تا با آن اشنایی کامل داشته باشیم و حین رخ دادن آن را اتفاق عجیب نام گذاری نکنیم.

شما گیمر های عزیز هنگامی که قصد دارید وارد روم بازی شوید ابتدا از سرویس اینترنت شما به سمت سرور های بازی درخواست اتصال و اجرا ارسال می شود، در این هنگام سرور های مقصد که همان کالاف دیوتی موبایل است سعی می کنند درخواست شما را دریافت و پاسخ بدهند؛ حالا این پاسخ می تواند منجر به ورود شما به روم بازی و حتی شرکت در بتل ها باشد اما چیزی که مهم است قدرت دریافت پاسخ سرویس اینترنت شما است.

ارور time out یا همان تایم اوت ارور دقیقا مربوط به قدرت سرویس ارائه دهنده اینترنت شما است که اگر از نظر پینگ و سرعت مناسب باشد بدون مشاهده مشکلی وارد بازی و بتل می شوید اما بنا به هر دلیلی اینترنت شما دچار اختلال شود در درجه اول با سرعتی بسیار پایین و وجود لگ های شدید در بازی ظاهر می شوید و می توانید مبارزه را به پایان برسانید.

مرحله بعدی که برای شما ممکن است رخ بدهد اجازه ورود بازیکن به بازی را نمی دهد و ریز جزئیات این مشکل را باهم بررسی می کنیم تا با ارور تایم اوت آشنا شوید

رفع ارور ایم اوت در کالاف

ارور تایم اوت چگونه رخ می دهد

در ابتدا اینترنت شما بنا به درخواست خودتان سعی می کند آدرس سرور بازی را دریافت کند و درخواست اتصال را برای آن ارسال کند ، بعد از اینکه سرور بازی یافت شود اینترنت شما پاسخ را برای سرور ارسال می کند اما ماجرای اصلی این ارور هنگامی رخ می دهد که ارسال درخواست برای سرور بازی بنا به هر دلایلی بیش از حد طول بکشد در این هنگام بازی برای شما پیغامی را نمایان می کند با عنوان اینکه سرور بازی نتوانست درخواستی از سمت شما دریافت کند، حالا دلایلی که ممکن است ارور لودینگ تایم اوت دریافت شود را مشخص می کنیم :

  • ضعیف بودن شبکه موبایل
  • مسدود کردن سرور های بازی و بحث فیلتر شدن بازی
  • متصل نبودن به اینترنت

ضعیف بودن شبکه موبایل بدین صورت است که اینترنت دیر تر از زمان تعیین شده برای سرور بازی درخواست را ارسال می کند و سرور به جهت عدم اشغال شدن سایر درخواست ها برای رد کردن درخواست فوق اقدام می کند و در نهایت برای متوجه شدن بازیکن از این رخداد پیغام Loading Timeout ظاهر می شود.

از عامل دیگه ای که باعث شکل گرفتن این اتفاق میشه به فیلتر شدن سرور های بازی کالاف دیوتی موبایل میشه اشاره کرد و یکی از اصلی ترین دلیل برای مشاهده شدن ارور تایم اوت در کالاف هست ، وقتی که سرویس دهنده اینترنت شما سرور های مقصد بازی کالاف دیوتی موبایل را فیلتر می کند عملا هیچ درخواستی از سمت شما به بازی کالاف دیوتی موبایل ارسال نخواهد شد و در نتیجه ارور لودینگ تایم اوت نمایان خواهد شد و دلیل دیگر که همان متصل نبودن به اینترنت است.

در فروشگاه جم کد راجب فیلتر شدن بازی کالاف دیوتی موبایل در ایران مختصر توضیح داده ایم که کاربران بخاطر فیلترینگ ها درحال مشاهده تایم اوت هستند و پیشنهاد می دهیم مقاله فوق را اگر تمایل داشتید دنبال کنید

به این نکته مهم نیز توجه داشته باشید که ممکن است از نرم افزار هایی استفاده کرده باشید و این نرم افزار ها باعث درگیر شدن شبکه شما شوند و پینگ بازی افزایش و سرعت اینترنت شما کاهش پیدا کند تا با علت ضعیف بودن شبکه موبایل Loading Timeout دریافت کنید و از بازی خارج شوید.

رسم دقیق رخداد ارور تایم اوت را در قالب فایل برای شما آماده کرده ایم تا هر لحظه با مرور فایل بتوانید دلیل لحظه ای علت Loading Timeout را بدانید.

ارور لودینگ تایم اوت

علت اصلی ارور لودینگ تایم اوت در کالاف موبایل

نمی توان علت اصلی را برای این مشکل در بازی کالاف دیوتی موبایل نام برد اما با مواردی که ذکر شده می توان حدس زد که چرا ما با ارور لودینگ تایم اوت مواجه می شویم که در صورت وجود راه حل برای رفع مشکل فوق اقدام کنیم، پیشنهاد ما این است که یکبار اتصال اینترنتی خود را تغییر دهید که از صحت سالم یا عدم سلامت اینترنت فعلی خود مطلع شوید و برای رفع خطا ها اقدام کنید

 

چگونه مشکل loading Timeout را در کالاف دیوتی موبایل حل کنیم

به شما چندین راهکار ارائه خواهم داد تا شاید به کمک روش های فوق بتوانید ارور loading timeou را در بازی کالاف دیوتی موبایل حل کنید :

  1. بازی را مجدد راه اندازی کنید : اغلب اوقات بستن بازی می تواند مشکل لود نشدن بازی و ارور loading timeout را به آسانی حل کند.
  2. ریستارت کردن موبایل : در بیشتر مواقع خاموش و روشن کردن دستگاه می تواند منجر به بستن فایل های موقتی شود که در بازی شما تداخل ایجاد می کنند.
  3. اینترنت خود را بررسی کنید : یکی دیگر از اقداماتی که باعث بروز خطای loading timeout می شود نداشتن اینترنت پایدار است ، پس از وجود اینترنت پایدار و پرسرعت مطمئن شوید.
  4. پاک کردن کش بازی : این اقدام باعث پاک شدن مشکلات سازگاری می شود که ممکن است رخ بدهد، برای این کار به تنظیمات دستگاه خود مراجعه کرده و در قسمت app بازی را انتخاب کنید و روی گزینه پاک کردن کش یا ( clear cache ) کلیک کنید.
  5. بروز بودن بازی : از بروز بودن بازی کالاف دیوتی موبایل مطمئن شوید ، گاهی اوقات بعضی از بروزرسانی ها با هدف رفع مشکلات ارائه می شود ؛ به فروشگاه گوگل پلی مراجعه کنید و بررسی کنید که آیا بروزرسانی بازی موجود است یا خیر.
  6. تماس با پشتیبانی : اگر روش های بالا به شما در رفع این مشکل کمک نکرد ، می توانید با تیم پشتیبانی بازی تماس بگیرید تا مشکل را عمیقا برای شما بررسی کنند.

در نظر داشته باشید که رفع خطا ممکن است با توجه به مدل دستگاه شما و نسخه موجود بازی متفاوت باشد و این مراحل باید به عنوان یک راهنمای کلی به شما کمک کند تا خطای loading timeout را در بازی را برطرف کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.